Sortownia przesyłek kurierskich

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Lps, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Lps, w dniu: 2022-03-29

Pełna treść ogłoszenia:

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: pracownik centrum przesyłkowego
Miejsce pracy: Kolonia
Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- sortowanie przesyłek;
- rozładunek paczek kurierskich z kontenerów;
- inne drobne prace magazynowe.
WYMAGANIA:
- chęć do pracy;
- zaświadczenie o niekaralności lub chęć jego wyrobienia;
- gotowość do wyjazdu do Niemiec;
- mile widziane prawo jazdy kat. B.
NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO I DOŚWIADCZENIA!
OFERUJEMY:
- zarobki ok. 1950 € brutto miesięcznie (11,60 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
- firmowe zakwaterowanie;
- zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;
- bezpłatny transport do pracy;
- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy;
- 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
- opiekę polskiego koordynatora.

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 717504444, E-mail: rekrutacja@lps.ag

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWrocław.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty