Komisjoner płyt/książek

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Lps, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Lps, w dniu: 2022-03-14

Pełna treść ogłoszenia:

Praca od zaraz w Lipsku! 🇩🇪
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Komisjoner książek i płyt 💿📚
✅ Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!
‣ Obowiązki:
· komisjonowanie książek i płyt według listy,
· pakowanie towaru.
· inne drobne prace magazynowe.
‣ Wymagania:
· gotowość do wyjazdu do Niemiec w ciągu kilku dni,
· chęć do pracy,
· mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu i prawo jazdy kat. B,
‣ Oferujemy:
· zarobki w wysokości 11 € brutto/godz.,
· pracę dwuzmianową od poniedziałku do soboty po 8 godz. dziennie,
· opiekę polskiego koordynatora,
· bezpłatny transport,
· niemiecką umowę o pracę,
· zakwaterowanie,
· pakiet ubezpieczeń

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Lipsk

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 717504444, E-mail: rekrutacja@lps.ag

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWrocław.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty