Magazynier - operator wózka widłowego

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Plastics, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Plastics, w dniu: 2019-10-17

Pełna treść ogłoszenia:

Firma Plastics Group poszukuje osoby na stanowisko Magazynier - operator wózka widłowego.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i rozładunek towarów
  • mierzenie, liczenie oraz przygotowywanie towarów do wydania
  • właściwe składowanie towarów, zabezpieczające przed uszkodzeniem
    lub zniszczeniem
  • oznaczanie towarów przechowywanych w magazynie
  • utrzymanie magazynu w czystości

Wymagania:

  • uprawnienia oraz umiejętność obsługi wózka widłowego
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku (jedna zmiana)
  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i programu sportowego dla Pracowników i ich rodzin

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWrocław.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty