Doradca Klienta- ubezpieczenia samochodowe

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Rankomat, w kategorii: Call Center

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Rankomat, w dniu: 2019-10-24

Pełna treść ogłoszenia:

W rankomat.pl pomagamy znaleźć najatrakcyjniejsze oferty ubezpieczeń (samochodu, podróży, nieruchomości) oraz produktów finansowych (od kredytów po konta i lokaty) Jesteśmy największa porównywarką ubezpieczeń w Polsce i nie przestajemy się rozwijać. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Dorady Klienta ds. ubezpieczeń samochodowych, abyśmy mogli pomagać jeszcze większej liczbie Klientów w wyborze najlepszego ubezpieczenia.

Twoje obowiązki:

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za :

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z Klientami, którzy szukali ubezpieczenia samochodu na stronie rankomat.pl.,
  • Dobór najlepszej oferty adekwatny do potrzeb Klienta,
  • Weryfikację informacji pozostawionych przez Klientów na stronie rankomat.pl,

Gwarantujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenia (podstawa+ jasno określony system premiowy),
  • Szkolenia wstępne + wsparcie trenera w trakcie pracy,
  • Licencję agenta ubezpieczeniowego,
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (centrum miasta) lub po szkoleniach możliwość pracy zdalnej,
  • Komfortowe warunki pracy w nowym, klimatyzowanym biurze,
  • Świeże owoce raz w tygodniu,
  • Miłą atmosferę pracy, brak korporacyjnych barier i procedur,
  • Godzina płatnej przerwy do wykorzystania każdego dnia pracy,
  • Realną możliwość rozwoju i awansu,

Dodatkowo:

  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do karnetu sportowego,
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego,

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa pn-pt.9-17 i 12-20 lub 13-21),
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 600984084

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWrocław.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty