Asystent Zespołu Zakupów Projektowych

Oferta pracy dodana przez: Kamil Tenerowicz Randstad, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Kamil Tenerowicz Randstad, w dniu: 2017-06-02

Pełna treść ogłoszenia:

Randstad Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej nr 47 jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej lidera branży Automotive z Wrocławia poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wymagania:

  • Studenci ostatnich lat lub absolwenci (preferowane uczelnie ekonomiczne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MF Office (Excel, Power Point)
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Odpowiedzialność, systematyczność, dokładność
  • Znajomość podstaw logistyki, zagadnień z obszaru zakupów będzie dodatkowym atutem
Podstawowe obowiązki:

  • Wprowadzanie do struktury Firmy nowych dostawców (kontrakty, certyfikaty, ustalenia komercyjne)
  • Tworzenie zapytań ofertowych, egzekwowanie i analiza otrzymanych ofert
  • Współpraca z zespołem Jakości Dostawców i Produkcją na różnych etapach przydzielonych projektów
  • Aktualizowanie danych w systemie PLM (Tool Request, PPAP PSO etc.)
  • Tworzenie, aktualizowanie danych w SAP
  • Przygotowywanie sprawozdań, archiwizowanie danych
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Dodatkowe benefity ( Karta Sportowa, Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie Zdrowotne, Zniżki na wydarzenia Kulturalne oraz dodatkowe zniżki na zakupu on-line)
  • Dofinansowaną stołówkę.

"Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wrocław

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 665302700

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWrocław.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty