Wrocław Ambasador marki! Od ZARAZ! 3500+ zł netto/mies

Oferta pracy dodana przez: Administracja TUWI.PL, w dniu: 2021-01-26

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Praca we Wrocławiu. Poszukujemy osoby na stanowisko ambasador marki!

 Obowiązki/zadania:

 • tworzenie wizerunku firmy

 • przeprowadzanie rozmów z klientami firmy na temat istniejących uslug, ofert oraz akcji,

 • praca z dokumentami oraz pieniędzmi.

Warunki zatrudnienia:

 • godziny pracy pn-pt 8-18,

 • wynagrodzenie 3500-5000 PLN (netto),

 • umowa zlecenia

 • szkolenia/treningi w ramach firmy

Wymagania:

 • komunikatywność,

 • odpowiedzialność,

 • otwartość do zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia,

 • zdolność do szybkiego uczenia się.

Kandydatom z krajów Wschodnich pomagamy z legalizacją. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod nr 731 373 083

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Врослав

Wynagrodzenie: 3500 zł netto/mies

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 731 373 083

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWrocław.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty