Specjalista ds. projektów z j. niemieckim

Oferta pracy dodana przez: M Kaszowska Cedriver, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: M Kaszowska Cedriver, w dniu: 2020-05-02

Pełna treść ogłoszenia:

Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą we Wrocławiu, której podstawową działalnością jest świadczenie usług rekrutacyjnych dla zagranicznych firm transportowych,

poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. projektów z j. niemieckim

Główny zakres obowiązków:

  • nawiązywanie współpracy z niemieckimi kontrahentami,
  • kontakt z firmami związany z zatrudnieniem kandydatów na poszczególne stanowiska,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z zagranicznymi partnerami

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie / współpracę,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość pracy w systemie home-office,
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki,
  • pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych,
  • wyjazdy na konferencje i szkolenia połączone z integracją,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami,
  • zaangażowanie w osiąganie założonych celów,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office

Mile widziane, lecz niewymagane:

  • znajomość branży transportowej / zainteresowanie branżą TSL,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy z procesami z obszaru HR

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wrocław. Możliwa praca zdalna!

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 784310600

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWrocław.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty