Hadlowiec ds. Fotowoltaiki

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Talentplace, w dniu: 2020-07-31

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Aktywna praca w terenie, budowanie partnerskich relacji biznesowych jest tym czy zajmujesz się na co dzień? Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B? W chwili obecnej szukasz nowych wyzwań, zależy Ci na rozwoju zawodwym i osobistym, to ta oferta pracy może Cię zainteresować!

Dla naszego Klienta, firmy oferującej kompleksową usługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi serwisowej inwestycji w obszarze oświetlenia LED oraz instalacji fotowoltaicznych poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty/Eksperta ds. fotowoltaiki.

Firmę tworzą specjalisci posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej, energetyce odnawialnej i nowych technologiach. Razem zapewniają niezbędne know-how w zakresie doboru, wdrożenia i obsługi nowoczesnych systemów oświetleniowych i fotowoltaicznych.

Opis stanowiska
- aktywna sprzedaż produktów do klientów B2B w powierzonym regionie Polski
- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
- prowadzenie projektów, w których oczekiwane są bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne

Wymagania
- osób doświadczonych w sprzedaży usług B2B
- osób samodzielnych, zaanagżowanych i zmotywowanych do pracy w terenie
- handlowców dbających o relacje z potencjalnymi klientami
- osób nastwionych na realizację celu
- osób otwartych na zmiany i wyzwania zawodowe

Oferujemy
- Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizyjny
- Stabilną formę zatrudnienia - kontrakt B2B
- Proces wdrożeniowy polegący na szkoleniu stacjonarym i w terenie oraz indywidualne wdrożenie z Kierownikiem regionalnym
- Nowoczesne narzędzia pracy: m.in.CRM, samochód, WelcomeBook
- Programy szkoleniowo-rozwojowe ze sprzedaży B2B prowadzone przez renomowane firmy szkoleniowe oraz konkursy specjalne

Masz pytanie - napisz do nas: rekrutacja@talentplace.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wrocław

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Samozatrudnienie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWrocław.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty