Pozyskaj Dotację na Swój Biznes z Urzędu Pracy


Ogłoszenie z kategorii: Pozyskiwanie funduszy unijnych - Dotacje unijne, dodane przez: Marlena Gulka


Świaczysz podobne usługi? Dodaj własne ogłoszenie
Za darmo!

Pozyskaj Dotację na Swój Biznes z Urzędu Pracy

Pozyskaj Dotację na Swój Biznes z Urzędu Pracy


Sporządzam wnioski o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej i doposażenia miejsc pracy z programów pomocowych Urzędów Pracy.

Sprawnie wypełnię Twój wniosek. Pomogę na każdym etapie pozyskiwania dotacji, od pomysłu, przez wypełnienie formularzy, aż po rozliczenie dotacji. Do każdego projektu podchodzę całkowicie indywidualnie, dbając o to, by wyróżniał się na tle konkurencji. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w skutecznym pozyskiwaniu funduszy dla nowo powstających firm i tych, które pragną się rozwijać. Oferuję kompleksowe usługi z gwarancją skuteczności. Zdalnie działam na obszarze całej Polski, zaś bezpośrednio jestem dostępna we Wrocławiu oraz w Kotlinie Kłodzkiej.

 

Jak pracuję?

·         W pierwszym etapie umawiamy się na bezpłatną konsultację telefoniczną. Posiadając duże doświadczenie w prowadzeniu spraw moich klientów, potrafię szybko zweryfikować szanse na otrzymanie dotacji. Przedstawiam możliwości i ustalam z Klientem strategię działania.  

·         Po zaakceptowaniu warunków współpracy i uiszczeniu zaliczki w postaci połowy ustalonej kwoty za usługę, przechodzę do napisania całego wniosku za Ciebie na podstawie przekazanych informacji na temat Twojego biznesu.

·         Po sporządzeniu wniosku, wszystkich ewentualnych poprawkach oraz rozliczeniu pozostałej kwoty, przesyłam wniosek w wersji papierowej/wersji elektronicznej lub spotykamy się osobiście po odbiór wniosku.

·         Po złożeniu dokumentów w Urzędzie Pracy pomagam na każdym etapie, począwszy od przygotowania do konsultacji, poprzez poprawki, aż do pozyskania dotacji i jej rozliczenia.

Zapraszam do kontaktu.Od: Marlena Gulka Wyślij wiadomość | Poproś o kontakt | Pokaż profil Wykonawcy

Telefon: 728 888 803,
E-mail: marlena.gulka@gmail.com


Ogłoszenie z kategorii: Pozyskiwanie funduszy unijnych - Dotacje unijne Wrocław,
dodane w dniu: 2023-05-15

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość