Elektromonter i Monter instalacji fotowoltaicznych

Ogłoszenie z kategorii: Pozostałe, dodane przez: Piotr Klementowski Pracaberlin

Świaczysz podobne usługi? Dodaj własne ogłoszenie
Za darmo!

Elektromonter i Monter instalacji fotowoltaicznych - praca w Polsce dla lidera branży fotowoltaiki -  wymagane doświadczenie

Pracuj dla najstabilniejszej finansowo firmy PV w Polsce, będącej częścią Cyfrowego Polsatu.

Praca od zaraz -  szkolenie 20-24.09.2021

Miejsce pracy - następujące lokalizacje:

  •         Szczecin
  • Lublin
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Białystok
  • Łódź
  •         Bielsko Biała
  • Olsztyn

CV prosimy przesłać na adres: praca@ozenews.pl

Zadania:

- montaż instalacji fotowoltaicznych w części elektrycznej (montaż falownika, rozdzielni AC i DC, wykonanie tras  kablowych, uziom, podłączenie, konfiguracja, uruchomienie),

- wykonywanie pomiarów odbiorowych,

- opracowanie dokumentacji z montażu (protokół odbioru, protokół pomiarów),

- kierowanie ekipą montażową,

- kontakt z koordynatorami projektów,

- kontakt z Klientem,

- przeprowadzanie serwisów instalacji fotowoltaicznych,

- przestrzeganie i stosowanie obowiązujących zasad wiedzy technicznej zasad BHP podczas montażu

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie elektryka/elektromontera,

- uprawnienia kwalifikacyjne SEP D+E, z możliwością  wykonywania pomiarów ochronnych do 1kV

- znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej - mile widziana

- umiejętność wykonywania pomiarów kontrolnych i sprawdzających,

- znajomość działania i konfiguracji urządzeń sieciowych i sieci TCP/IP,

- dyspozycyjność, gotowość do szybkiego podjęcia pracy

- dobrą organizację pracy,

- gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji,

- umiejętność pracy w zespole,

- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m,

- prawo jazdy kat. B (częste podróże służbowe na terenie całego kraju - oferujemy samochód służbowy)

Oferujemy:

- pełne szkolenie techniczne teoretyczne oraz praktyczne,

- stabilne zatrudnienie w wiodącej firmie w branży fotowoltaicznej, w oparciu o Umowę o pracę lub B2B - do wyboru

- ciągłość zleceń, dużą ilość zleceń

- bardzo atrakcyjne atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy + premii + premii za nadgodziny - wynagrodzenie bez górnej granicy, ok. 8000-10000 tys. m/c

- niezbędne profesjonalne narzędzia pracy, odzież ochronną i - sprzęt BHP wysokiej klasy,

- bardzo atrakcyjny system premiowania dla wykwalifikowanych i pracowitych elektroinstalatorów

- możliwość rozwoju i awansu na stanowiska Brygadzista, Kierownik Serwisu,

- praca od poniedziałku do piątku. Wyłącznie dla chętnych sporadycznie praca w soboty.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Od: Piotr Klementowski Pracaberlin Wyślij wiadomość | Poproś o kontakt | Pokaż profil Wykonawcy

Telefon: 514141354,
E-mail: piotr.klementowski@pracaberlin.com

Ogłoszenie z kategorii: Pozostałe Wrocław,
dodane w dniu: 2022-02-06

WTYCZKA TUWI KONTAKT
wtyczka tuwi kontakt - wiadomość